Maikrahv

Dave Bentoni jõulukontsert Maikrahvis – tule nautima vanalinna jõuluklassikat!

Mis oleksid jõulud ilma Dave Bentonita? Armastatud muusik annab Maikrahvis kauni jõulukontserdi ka sel aastal.

Jõulueelne aeg on ilus kui muinasjutt. Veel ilusam on ta Tallinna romantilises vanalinnas, kus kitsad käigud on kaunistatud tulukestega ja jõuluturu saginas vilksatavad aeg-ajalt ka päkapikkude punased mütsitutid…

Raekoja platsil, kohe Tallinna jõuluturu kõrval asuvas Maikrahvis nauditakse saabuvat pühadeaega maitsva toidu ja hea muusika saatel. Kolmapäeval, 13. detsembril saabub Maikrahvi võlvide alla esinema mees, ilma kelleta vist ei tulegi jõule. Tundeküllase jõulukontserdi annab Dave Benton koos oma trioga!

Tule koos kallima, parimate sõprade või töökollektiiviga – see kontsert on kindel valik nii väikse kui ka suurema jõulupeo kõrgpunktiks.

Jõulumeeleolu garanteeritud!  

Eestis juba paarkümmend aastat elanud ja musitseerinud Dave Bentoni jõulukontserdid on igal aastal väga oodatud ja paljudele lausa jõulumeeleolu eelduseks. Maikrahvi kontsert-õhtusöögil kuuldakse nii jõuluklassikat kui Bentoni oma toodangu parimaid palu – kõike seda sümpaatsele muusikule omases südantsoojendavas stiilis.

Dave Benton esines Maikrahvi täismajale ka läinud detsembris.

Kontserti saadab isuäratav kolmekäiguline õhtusöök. Pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt ning seda võib nautida tuttaval moel kas enne etenduse algust või vaheajal. Lisaks kuuluvad hinna sisse tervitusjook, vesi ning kohv-tee.

Õhtu menüü on järgmine:

  • Veinisuupisted – suitsupardifilee, toorsuitsu seaseljafilee, valgehallitusjuust, kadaka suitsujuust, oliivid, viinamarjad ja juustukeerud
  • BBQ-searibi fooliumikartuli ja salsakastmega või
    Madalal temperatuuril küpsetatud nerkafilee lillkapsapüree ja sidrunikastmega
  • Kirsi-semifreddo valge šokolaadi ja passionikastmega

Lisaks on võimalik tellida veini ja teisi jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Dave Benton astub lavale kell 20:00.

Piletid sellele unustamatule jõulukontserdile saad osta kiiresti ja turvaliselt vajutades allpool olevale nupule. Sinu päringute jaoks oleme alati olemas numbril 5551 4517 ja aadressil .

 

OSTA PILET

 

Kontsert-õhtusöök koos Dave Bentoni trioga

  • Kolmapäeval, 13. detsembril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 49 eurot – sisaldab kolmekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning jõulueelse aja kauneimat kontserdielamust!