Maikrahv

Chalice kostitab muusika ja stand-up’iga – rõõmus reede õhtu Maikrahvis!

Chalice ja Jarek Kasar – tegemist on küll üheainsa mehega, kuid ausalt öeldes on seda päris raske uskuda. See mees on nagu orkester ja oma mitmekülgsust näitab ta reedel, 10. novembril ka Maikrahvi kontsert-õhtusöögil.

Oma muusikuteed alustas Tartust pärit Chalice nullindate alguses räpparina, kuid hiljem on tema muusikalised katsetused seganud elektrooniliste ja sageli eklektiliste kompositsioonidena musitseerimistraditsioone üle maailma, alates Aafrika päritolu rahvamuusikast kuni tänapäevase elektroni välja.

Chalice’i esimene album, „Ühendatud inimesed“, ilmus 2003. aastal ja pärast seda on kauamängivaid ilmunud viis tükki juurdegi. Neist viimane, „Liiga palju viiuleid“, anti välja Jarek Kasari nime all, kuid ei tähenda see hoopiski mitte seda, et oleks vaja Chalice’iga hüvasti jätta. Loominguline töö on jätkunud rõõmsalt edasi mõlema persooniga.

Aastate jooksul on see laiahaardeline muusik teinud peaaegu kõike, mida üks muusik teha saab. Ta on esinenud muusikalilavadel kehastades näiteks Fausti ja Ooperifantoomi. 2011. aastal esitas ta Põhuteatris oma esimest ooperit „Katuselt“, pärast seda nähti tema muusikali „Lindmees“ teatris NO99. Tema looming on kõlanud laulupeol, teda on nähtud superstaarisaate kohtunikuna ja nagu kõigest sellest veel vähe oleks, tegeleb ta aktiivselt ka stand-up komöödiaga.

Stand-upist saame osa ka Maikrahvis. Õhtu jooksul saab Kasari enda sõnul luksumiseni naerda, lisaks kõlab tema uuem ja vanem omalooming.

Kahekäiguline õhtusöök viib keele alla

Sellel muusika ja komöödiaga täidetud sügistalvisel õhtul nauditakse Maikrahvi stiilis ka hõrgutavat kahekäigulist õhtusööki. Pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt, lisaks kuuluvad hinna sisse tervitusjook, vesi ning kohv-tee.

Õhtu menüü on järgmine:

  • Veinisuupisted – veise rostbiif, Fuet Artesano salaami, suitsujuust, köömnejuust, viinamarjad, rohelised oliivid ja juustukeerud
  • Võikalafilee basiilikukastme ja kergelt vokitud beebijuurviljadega või
    Lihaveise antrekoot ratatouille’i ja Béarni kastmega

Pearooga võib nautida tuttaval moel kas enne etenduse algust või vaheajal.

Lisaks on võimalik tellida suus sulavat magustoitu ning meelepäraseid jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Chalice ehk Jarek Kasar astub lavale kell 20:00.

Piletid sellele lõbusale õhtule saad osta kiiresti ja turvaliselt vajutades allpool olevale nupule. Sinu kõnede ja meilide jaoks oleme ka alati olemas telefonil 5551 4517 ja aadressil .

 

OSTA PILET

 

Kontsert-õhtusöök koos Chalice’i ehk Jarek Kasariga

  • Reedel, 10. novembril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 39 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning kindlasti humoorikat kontserdielamust!