Maikrahv

Aprillikuu on naljakuu – Maikrahvis kaks stand-up etendust!

Varsti saab Maikrahvis jälle naeru nabani. Vanalinna südames musitseerivad ja naljatlevad Chalice ehk Jarek Kasar ning Jan Uuspõld ja Mairo Marjamaa oma stand-up kontserdiga.  

Chalice ehk Jarek Kasar käis Maikrahvis juba läinud sügisel, aga ei saanud meie külalised temast küllalt. Reedel, 6. aprillil ongi publiku lemmik jälle siin.

Räppari, muusikalinäitleja, mitmekülgse muusiku ja stand-up koomikuna tuntud Kasar laulab meile oma uuemat ja vanemat omaloomingut ning viskab vahele nalja igal kujutletaval teemal. Ole ettevaatlik, kui ei taha ka ise tema etenduse osaks saada!

Loe lähemalt Maikrahvi blogist, mis ilmus enne Chalice’i eelmist esinemist.

Laupäeval, 21. aprillil naudime seevastu Jan Uuspõllu ja Mairo Marjamaa tabavat huumorit stand-up kontserdil „Oma jõul“. Sedagi saame nautida Maikrahvis juba korduvalt.

Armastatud näitleja ja klaveri taha istuv multiinstrumentalist kostitavad meid pikantse huumoriga, mis sünnib üllatavatest eksperimentidest erinevate pillide ja kõigile tuttavate lauludega. Õhtu kõrgpunktiks on kindlasti porgandist saksofoni meisterdamine – ja sellega mängimine! Ka üks head õnne ja rikkust toov meene tuuakse kohale igaühele katsumiseks…

Loe lähemalt Maikrahvi blogist, mis ilmus enne Uuspõllu ja Marjamaa eelmist esinemist.

Kahekäiguline õhtusöök paitab maitsemeeli

Mõlemal kontserdil pakume maitsvat kahekäigulist õhtusööki, millele lisaks kuuluvad hinna sisse tervitusjook, vesi ning kohv-tee.

Pearooga saab valida mõlemal õhtul kahe alternatiivi vahelt. Chalice’i kontserdile valmistavad Maikrahvi kokad võikala ja lihaveise antrekooti, Uuspõllu ja Marjamaa etendusele vasikapõske ja paltusefileed. Lisaks on võimalik tellida suus sulavat magustoitu ning meelepäraseid jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri kvaliteetvalikust.

Õhtusöögiga alustame mõlemal õhtul kell 19:00. Kontserdid algavad kell 20:00.

Piletite ostmine nendele üritustele on lihtne ja mugav: vajuta vaid all olevale nupule ja osta piletid kiiresti ja turvaliselt. Liiga kaua mõelda ei tasu – Maikrahvi kontsert-õhtusöögid on väga populaarsed, pealegi on järgmiseid oodata alles sügisel!

Juhul kui soovid meie käest veel midagi täpsustada, helista või kirjuta meile telefonil 5551 4517 ja aadressil . Kohtume peagi Maikrahvis, keset kevadist vanalinna!

 

OSTA PILET

 

Kontsert-õhtusöök koos Chalice’i ehk Jarek Kasariga

  • Reedel, 6. aprillil kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 45 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning kontserdielamust

Jan Uuspõld ja Mairo Marjamaa: Stand-up kontsert „Oma jõul“

  • Laupäeval, 21. aprillil kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 45 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning kontserdielamust