Maikrahv

Andrus Vaariku monoetendus jälle Maikrahvis – kaks etendust oktoobris!

Andrus Vaarik esines Maikrahvis läinud kevadel mitu korda. Kuid ei piisanud sellest ta fännidele kaugeltki mitte. Niisiis saabub ta Maikrahvi jälle oktoobris – ja koguni kaks korda!

Andrus Vaarik on kahtlemata üks Eesti armastatumaid näitlejaid. 1982. aastal Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri lõpetanud mees on teinud pika karjääri teatrilavadel, filmides ja telesarjades. Alates 2009. aastast töötab ta Tallinna Linnateatris, kus astub publiku ette regulaarselt selgi sügisel. Lisaks saab tema näitlejatööd imetleda TV3 uues põnevusseriaalis „Merivälja“.

Vaariku enda kirjutatud, lavastatud ja esitatud monoetendus „Elu on parim meelelahutus“ on osutunud tõeliseks hitiks, kus iganes on ta sellega käesoleva aasta jooksul üles astunud. Maikrahvi teatriõhtusöökidel on Vaarik esinenud iga kord täismajale, mida on kindlasti oodata seegi kord.

Vali endale paremini sobiv reede õhtu, 13. oktoober või 20. oktoober, ja soeta piletid kohe. Nõudlus on suur!

Pärast surma jõuab mossitada küll!

Aga millest räägib Vaarik oma monoloogis, mida on intervjuudel nimetanud ka „jääauku hüppamise projektiks“? Eks ikka inimelu väärtustest.

„Mul pole tegelikult midagi karta, need teemad on mulle väga südamelähedased ja miks mitte sellest avameelselt ja valehäbita rääkida,“ ütleb Vaarik.

„Me oleme siin maailmas ju esimest korda. Me oleme siin ainult korraks ja me ei tea ise ka, mida ja kuidas teha. Ma olen esimest korda eestlane, esimest korda olen ma isa. Ma pole harjutada saanud. Ma kirjutan oma elu ühe jutiga puhtandina valmis. Aga see ei tähenda, et elu ei võiks lõbus olla. Elu on parim meelelahutus! Pärast surma jõuab mossitada küll.“

Etenduse teeb omapäraseks interaktiivsus: publikul on võimalik näitlejaga kaasa rääkida, diskuteerida ja küsimusi esitada. See tähendab, et etendus on iga kord eriline ja üks ühele korduma ei kipu.

Kahekäiguline õhtusöök paitab maitsemeeli

Humoorika, kuid mõtlemapaneva etenduse kõrvale pakume – nagu Maikrahvis kombeks – imemaitsvat kahekäigulist õhtusööki. Pearooga saab valida kahe alternatiivi vahelt, lisaks kuuluvad hinna sisse tervitusjook, vesi ning kohv-tee.

Õhtu menüü on mõlemal etendusel järgmine:

  • Veinisuupisted – chorizo salaami, seakeel, kitsejuust ürtidega, sõir, artišokisüdamed, viinamarjad ja juustukeerud
  • Tallekarree koos piparmündikastme, pastinaagi-kartulipüree ja röstitud tomatiga või
    Kohafilee koos fenkolipüree ja spinatikastmega

Soovi korral on võimalik tellida ka suus sulavat magustoitu ning meelepäraseid jooke meie joogimenüüst ja veinikeldri valikust.

Õhtusöögiga alustame kell 19:00. Andrus Vaarik tõuseb lavale kell 20:00.

Piletite ostmine on nii lihtne, et sellega rohkem venitada ei maksa. Vajuta vaid all olevale nupule ja osta pääsmed kiiresti ja turvaliselt. NB! Nupp viib esimese etenduse juurde. Kerides allapoole, leiad ka teise etenduse andmed.

Juhul kui soovid midagi telefonikõne või e-posti teel täpsustada, oleme Sinu jaoks alati olemas. Meid saad kätte telefonilt 5551 4517 ja aadressilt .

 

OSTA PILET


Andrus Vaariku monoetendus „Elu on parim meelelahutus“

  • Reedel, 13. oktoobril ja reedel, 20. oktoobril kell 19:00 Restoranis Maikrahv, Raekoja plats 8, Tallinn
  • Pilet 39 eurot – sisaldab kahekäigulist õhtusööki, tervitusjooki, vett, kohvi-teed ning kordumatut teatrielamust!