Maikrahv

Üheskoos loome unustamatuid hetki

Maikrahv on Tallinna vanalinnas Raekoja platsil asuv restoran, mida tuntakse oma keskaegse atmosfääri, maitsva toidu ja sõbraliku teeninduse poolest. Tere tulemast nautima!

Blogi

Meie lugu

Keskaegses Tallinnas valiti kevaditi Maikrahv, kelle ülesandeks oli võõrustada suuri sööminguid ja osaleda kirikupühadel toimunud protsessioonides. Maikrahv oli kevade sümbol, kellele pühendatud peoga tähistati pika ja kurnava talve möödumist ning rõõmustati saabuva kevade üle.

Loe lähemalt legendi ja restorani ajaloo kohta

Räägitud lood

Maikrahvi juures on veedetud unustamatuid hetki tublisti üle kümne aasta. Restorani külalisteraamatus räägivad meie auväärt võõrad oma meeleolukatest momentidest, mille märksõnadeks on head sõbrad, lookas lauad ja kvaliteetne meelelahutus.

Ava külalisteraamat

Hõrgutavad road läbi sajandite

Maikrahvis lastakse hea maitsta nii a la carte mitmekülgsetel hõrgutistel kui restorani eripäral, pidusöömingutel. Rikkalike söömingute ajalugu ulatub kaugele keskaegsesse Tallinna, kus toimunud maikrahvi valimisi tähistati nädal aega kestnud pidustustega.

Tutvu menüüga

Meie asukoht

Maikrahv on avatud pühapäevast neljapäevani kella 10-22-ni, reedel ja laupäeval kella 10-24-ni.

Suvisel ajal pakume kõike head ja paremat ka restorani väliterrassil.

 

Juhata mind Maikrahvi

Külasta ka meie õdusat sõsarrestorani ja hubast kohvikut!

Restoran Turg

Ehe ja isikupärane restoran on kuulus oma rikkaliku lõunabuffet’, hõrkude itaalia pizzade ja laia õllevaliku poolest. Tere tulemast!

Kohvik Vana Toomas

Maitsev toit ja lai joogivalik koos suurepärase vaatega Raekoja platsile. Oled oodatud!